| acadeauacusurprize a întrebat:

eram ieri la baie si beam apa ca o colega si a aparut baiatul de care imi place(de fapt era acololaughing ) :d dupa ce am plecat de acolo colega mea mi-a zis ca cica el se uita frumos la mine big grin ce ar insemna asta thinking
il plac de cand am inceput scoala si mie cam frica sa nu ma fac de ras daca ii spun

Răspuns Câştigător
| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna!
Eu sincer cred ca te place.Dar nu fi sigura de asta.Ti-as sugera sa il intrebi. Desigur poti "face to face" sau pe mess depinde unde iti este si tie mai usor.Nu cred ca te-ai face de ras daca doar ti-ai spune sentimentele. Poate pana la urma acest baiat te place si asteapta sa faci tu primul pas [sunt unii baieti de genul]
Succes!

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Poate nici el nu are curaj, daca il placi ar trebui sa-ti iei inima in dinti si sa-i spui tu ce simti pentru el