| Ddyyaa94 a întrebat:

Este adevarat ca cu cat sanii transpira mai mult cresc mai mult?

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este parțial corect. Dacă faci mișcare transpiri.O creștere în volum a mușchilor pieptului face să ai sâni mai puțin căzuți. Fiind mai puțin căzuți zici că sunt mai mari. O altă legătură logică între transpirație și creșterea sânilor nu văd. Dacă transpiri că ești îmbrăcata vara, în ținută de iarnă friguroasă, nu cred că așa ar crește sânii.

| Aylee a răspuns:

Total fals.

| Narcis2007 a răspuns:

Lasa-i asa daca nu vrei ca la 30 de ani sati atarne pana la genunchi

| adi4ever a răspuns:

Si marmota invelea ciocolata in staniol...

| szergiu a răspuns:

Nu! Sanii au grasime, transpiratia elimina grasimea = >>> sanii se micsoreazahappy

| Piuliță a răspuns:

Nu neaparathappy

| crissu03 a răspuns:

NU are nicio treaba una cu alta. Transpiratia poate intr-un anumit procentaj doar sa arda anumite grasimi. Atata tot. happy

| V_3606 a răspuns:

Nu există nicio legătură între cele două, deci nu.

| taddddim17 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu :-d

pa, pa :*

| sscorpionu63 a răspuns:

Si ce faci stai transpirata te imputi si fug baieti de tine e o prostie cine ti-a zis asa ceva ce dimensiune ai acum si cati ani ai