| b3atrice24 a întrebat:

E adevarat ca daca bei bere iti cresc sanii?

26 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Moamaaa...iti dai seama ca baietii ar trebui sa poarte sutien atunci?
laughing
de unde le scoateti nu stiu...

| Zenithf a răspuns:

Nu's ce fac sanii tai, da' burta sigur iti creste. Si se ingroasa si venele (grasimea din bere nu este sanatoasa)

| Азбука a răspuns:

Da, si faci lapte laughing

| NatureSelf a răspuns:

Auzi daca bei bere iti cresc sanii, si poti alimenta din ele betivilaughing) rolling on the floor

| foxi a răspuns:

Nu...mergi des la urinat!

| nobody_9468 a răspuns:

Iti creste burtalaughing.

Bafta.

| Zady a răspuns:

Nu stiu unde cititi chestiile astea.nu su nt fata dar sunt absolut singur ca asta este o aberatie.de ce nu ii lasi pe ei sa creasca cat au nevoie? cresc ei cat au nevoie sa creasca.cine te place te place indiferent de ce sani ai si pe acela trebuie sa il iubesti

| Rukhsandra a răspuns:

Daaa... daca era asa usor numai era coada la silicoane era la carciuma big grin

| Baby a răspuns:

Clar.=] si iti mor neuronii in acelasi timplaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Adyr0 a răspuns:

Iti creste alcoolemia, altceva nu-ti creste.

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nuuu:O:O:O WTFff:O:O:O:O te imbeti dupa aia de violeaza unu si dupa ramai insarcinata si da iti cresc sanyy...(Nu MEY ) e o minciuna. dar asta e. te imbeti dupa viol si dupa gravida. si la urma SANII MARI.hee hee

| SweetGirl_9181 a răspuns:

Doamne ce intrebare, cine ti'a mai spus si minciuna asta?

Porcaria asta? hey logic ca nu este adevarat
''daca bei bere iti cresc sanii''ar fi fost bine...

laughing)). dar stai linistita squmpooo...

ca nu'i adevarat...kiss:*:*:*funda?

| Marius_7427 a răspuns:

Eu stiu ca dupa primul contact sexual. Incepe marirea mai bine la sani dupa MANCARE si BAUURURI. In nici un caz mai degraba te ingrasi tongue... O seara placuta happy

| Abcfunny a răspuns:

Bună!
Nu este adevarat, de la bere te ingraşi!

Sănătate!

| RoberT_2406 a răspuns:

Total fals! Alimentatia nu are legatura cu cresterea sanilor.

Asta e doar o poante folosita de baieti pentru a le "prosti" pe fete!

| TVD a răspuns:

Doamne asa ceva n-am mai auzit =]]]
logic ca nu laughing
wake up, girl laughing)

| BubblesDoubleS a răspuns:

Sanii iti cresc si daca bei suc de portocale.rolling on the floor

| victorrdg a răspuns:

Bea bere ca o s iti creask mai degraba burtalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omfg! beatrice, eu am glumit cand ti-am spus chestia asta:O:O:O...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingnu este adevarat deloc.eu am sanii foarte mari de la mama natura,, 103''cica este buna tinctura de marar(se gaseste la naturisti(i vreo 10 lei...

| hj121 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gabriellejoanna... Ceao. Trebuie NEAPARAT sa ne cunoastemwinking
(sper ca intelegi gluma)...(omul glumind zice adevarul)hee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde draguta, mie cand beau bere imi creste P...

| IulianBă a răspuns:

E adevărat că dacă sugi...acadeaua faci carii?

| kissutza a răspuns:

Nu iti cresc sanii de la bere ci mai degraba iti vei cauza probleme la ficat! kiss