| PrafInStomac a întrebat:

Este adevarat ca doar fetele inalte, cu parul lung au succes la baieti?
Cum ar trebui sa fie fata visurilor unui baiat? Fundaa:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre o fata desteapta, care a terminat o facultate, puternica, hotarata, independenta, sigura pe ea, cu par scurt, 1.65 si o tipa prostuta de 1.80 cu parul 1.50 care crezi ca este mai buna? Oamenii sunt o complexitate de imbinari de trasaturi. Gasesti tot felul de combinatii. Cand o persoana are multe calitati, mai conteaza crezi cum este parul sau inaltimea. Si oricum, cam superficiala persoana care apreciaza oamenii dupa asa ceva. Corpul, vehiculul asta minunat cu care faci ce vrei, ti-l da Dumnezeu, nu il faci tu.

7 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Vaiismugsunt inalta cu parul` lungsmugar trebui sa ma mandrescsmugha? ha? A? AA?laughing)

| Blondda a răspuns:

Crezi ca nu sunt fete frumoase cu parul scurt? Si nu tuturor fetelor le sta bine cu parul lung.happy

| Larisa_3441 a răspuns:

Eu sunt fata si am 1.65 inaltime si am parul cam pana la umeri adica nu lung si am succes sa stii dar vara asta mi-au facut mai multe propuneri dar i-am refuzat pentru ca erau prea scunzi sau prea urati mentionez ca am 13 ani. Poti sa fi urata si inalta cu parul lung si sa nu te placa nimeni.Concluzia: e ca cel mai mult conteaza aspectul fizic in ziua de azi dar nu neaparat sa fi inalta:d fundita?

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Pentru mine fata visurilor nu trebuie sa fie inalte cu parul lung scurt etc. Fata visurilor mele este o fata sincera iubitoare sa nu fie obsedata de sex si sa ma iubeasca.In fond nu ce are in exterior conteaza ci interiorul ei (daca are suflet bun este buna cu toata lumea etc.)

| MadărfacărxD a răspuns:

Atata timp cat nu e o fata shnur fara tâte fara cur e perfecta pentru mine xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ca baiat cred: Fiecare baiat viseaza la o fata diferita desi toti au in comun anumite aspecte, insa majoritatea au gusturi separate. Unora le plac blondele, altora brunetele, altora satenele, altora mai plinute altora mai slabute, unora cu ochi verzi, altora cu ochi negri sau caprui sau albastri, unora cu parul scurt, lung etc. PAREREA MEA: Eu iti spun ce imi place mie si aici fiecare cu gusturile lui. Mie imi plac fetele sunt aproximativ de statura mea (174-180) cu o eroare de 3, 4 cm, blonde sau brunete(sunt fete carora le sta mai bine brunete decat blonde sau invers) un par lung ingrijit, un corp cu forme apetisante, si in primul rand INDEPENDENTE, CU CEVA IN CAP, STUDII SUPERIOARE. Sa nu uitam ca in spatele unui barbat de succes sta o femeie puternica. Toate cele bune.