| PrafInStomac a întrebat:

Ce fel de fete sunt cele mai apreciate de baieti? Cum ar trebui sa fie fata visurilor unui baiat? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Powpow a răspuns:

Orice baiat are preferintele lui, tu trebuie doar sa fi afat desteapta si sa stii ca nu ta cu tine doar pentru ***... daca un baiat te place se vede. :-)

2 răspunsuri:
| ROCKERforever14 a răspuns:

Da sunt de acord cu n3am1u de exemplu fata visurilor mele este cam asa : par briunet sa iubeasca muzica rock ca eu cant la ceara electro sa fie mai inalta de 1.64.5 desteapta dar sa si distreze si sa fie buna cam asta da vesi fiecare are preferintele lor

| educatie2021 a răspuns:

Grea intrebare pentru ca fiecare are preferintele lui.
Pot totusi sa iti raspund din punct de vedere al majoritatii : dotata (aceasta caracterizare e valabila pentru toti chiar daca nu toti pun accent pe ea)