| obiwankenobi a întrebat:

Este normal sa iti doresti f f f mult sa te saruti? De ce? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| liveforsport a răspuns:

Cred ca este un sentiment care te cuprinde pentru prima oara si cred ca esti cam confuza si nu stii ce sa faci dar eu iti dau un sfat ca daca baiatul cu care vrei sa te saruti crezi ca este bun pentru tine si perfect atunci poti sa incerci fara probleme")

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sa te saruti? Tu pe tine? Pai nu stiu cat de normal poate fi asta...depinde de dorintele tale.Sa saruti alta persoana e ceva foarte normal si firesc.

| Zady a răspuns:

Da este normal si in primul rand din cauza prietenelor si prietenilor care vorbesc despre asta sau au facut chestia asta in prezenta ta.este un mod de a elibera sentimentele pentru partener.

| Rukhsandra a răspuns:

Pentru ca marfa sa te saruti. Eu una nu ma satur rolling on the floor)
si din mment ce-ti place e normal sa-ti doresti sa te saruti foarte des.

| cossmy a răspuns:

Sentimentele intotdeauna duc la un sarut. daca iubesti o persoana nu te poti abtine sa nu o saruti. Mai ales ca e si ceva placut.

| Damian a răspuns:

Cum era aia, o tona de scuipat in gura lu' cascat

| zayidee a răspuns:

Tu vrei sa spui "sa saruti" sau "sa te saruti" sunt doua lucruri diferite, sa iti doresti mult sa iti saruti iubitul de ex, e normal, dar sa iti doresti sa te saruti tu...la asta nu stiu ce sa zic

| claudiea79 a răspuns:

Pentru ca provoaca placere; fericire si esti indragostita.provoaca endorfine niste substante care provoaca fericirea.si placerea

| MihaiPloiesti a răspuns:

Cand simti nevoie sa iubesti si sa fi iubita, iti doreste pe cineva pe care sa strangi in brate si pe care sal pupacesti mult tonguetonguetongue

| RoxAnana a răspuns:

Da pentru ca acele glande care elimina hormonii fericirii si al placerii sunt mai greu de controlatwinking

| obiwankenobi explică:

Eu vreau sa zic sa ma sarut pentru ca m-am indragostit... happy ( pentru 1 oara :d )

| obiwankenobi explică:

Ms tuturor! Nu vreau sa ma sarut pe mine! Malvina! Scz poate amformulat eu gresit dar restul au inteles cum trebuia!

| mydreams a răspuns:

Da, deoarece este un sentiment placut si arata dragostea intre 2 persoana!tongue

| AGoofi a răspuns:

Buna.
Sincer trebuie mai intai sa ai un prieten.
Dupa aceea totul se va desfasura asa cum trebuie.
happy
Si da este normal
De ce?
Pentru ca daca el vrea si tu vrei va sarutati.
batting eyelashes

| lidia4you a răspuns:

Cred ca e ceva normal, mai ales daca esti indragostita