| necunoscutul_1616 a întrebat:

La cati ani este normal sa te saruti?

Răspuns Câştigător
| ShakeIt a răspuns:

Nu este o varsta anume la care trebuie neaparat sa te saruti. Cand esti pregatit, cand ai cu cine, cand a venit momentul potrivit. Si niciodata nu te grabiwinking. Pt. ca o sa pari un disperat si o sa-indepartezi pe cei din jurul tau. Astepta, fa`ti intai o iubita si apoi cand gasiti voi momentul potrivit, poti sa o saruti mai intai o pupi asa inceeet pe buze, apoi mai apasat si... incet incet ii bagi limbuta laughing. De acolo o sa stii singur ce e de facut.
Baftaaaaa!
Fundabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

La 2. Ce intrebare stupida

| Optimus7 a răspuns:

Depinde de fiecare daca e pregatit si a gasit persoana pe care sa o iubeasca.

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Depinde de fiecare.Nu poti spune o virsta precisa.

| Skylar a răspuns:

La cati ani nu e normal...

| euionutz a răspuns:

Maxim 6

| teiubesk23 a răspuns:

Dragostea n-are virsta. Daca simti ca e nevoie pur si simplu saruta si gata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data la 2-3 ani. In rest, (te) poti pupa.