| crinutzaa11 a întrebat:

este un baiat care tine la mine dar nu imi spune ca ma iubeste. ce pot face ca sa`mi spuna si mie care e adevarul?

4 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

OK...nu prea inteleg?! Tine la tine sau te iubeste? E o mare diferenta aici.Sau poate doar te place si iei tu lucrurile prea in serios.De unde stii tu ca nu a zis asa ca te iubeste la misto. Vorbeste cu el si daca esti singura(si el la fel) propune-i sa formati un cuplu.Sentimentele si le va dezvalui cand va simti.In niciun caz nu rade de el pentru ca te place.

| Zady a răspuns:

Pai pentru ca un baiat sa iti spuna ca te iubeste trebuie mai intai as te iubeasca si asta in cazul in care voi ati fost ceva timp impreuna.in schimb ai putea afla daca te place intrebandu-l.nu stiu daca ai avea ceva de pierdut

| andreea_4134 a răspuns:

Poi poate te iubeste dar, baietii spun cam greu te iubeschappy

Nu trebuie sa iti zica neaparat ca te iubeste, trebuie sa iti demonstreze, sau daca tu simti ca te iubeste asa estehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Insista mult, sau roaga pe cineva sa il intrebe.