| GabriellaC a întrebat:

A dat in mine, m-a scuipat si in continuare ma jigneste dar spune ca ma iubeste. Unde este adevarul?

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Nu te iubeste, iubirea se dovedeste prin fapte nu prin vorbe. Daca te iubea nu te trata ca pe o carpa.Scapa de el, despartiti-va.Nu te lasa calcata in picioare.Ar trebui sa-ti ofere iubire nu jigniri si lovituri.Nu te merita.
Succes!

7 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Te iubeste. crede-ma, am fler la chestii de genul asta.

| Kristtine a răspuns:

Normal că NU TE IUBEŞTE. Pentru el eşti doar o puştoaică de care îşi bate joc când vrea. Profită de bunătatea ta ştiind că tu ţii la el aşa că neavând ce să îi zici. Sfatul meu e să îl opreşti până nu e prea târziu. Fă şi tu cam ce face el să vadă că nu eşti proastă şi că poţi fi şi tu "şmecheră". Baftă! Nu te lăsa călcată în picioare!

| summer12 a răspuns:

N-a dat el degeaba laughing

| Casiana a răspuns:

Moare dupa tine!straight face Tu chiar nu iti dai seama? Un baiat care sufera chiar si din cauza ta, dar te iubeste nu te-ar jigni niciodata.Gandeste-te daca tu l-ai scuipa sau injura pe el si vei gasi singura raspunsul!

| eurynomus a răspuns:

Daca nu ti a rupt inca o mana ceva atunci chiar ca te iubeste,

| enverhoxha a răspuns:

Să te bată, mai treacă-meargă, poate să fie chiar excitant. Dar să te scuipe?! E cumva rrom?

| Gstefan a răspuns:

Te bate, te scuipa si te injura si tu te intrebi daca te iubeste?
Te-a scapat mata in cap cand erai mica? Nu, serios acum chiar atata de proasta esti incat nu iti dai seaman, vezi ca ai uitat sa zici ca se **** si cu alta.