| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna este un baiat care tot se uita la mine este fratele prietenei mele si cand ne jucam un joc cu casa aceea de trebuie sa zici un numar apoi litera cu care incepe numele pr iubite si el a pun litera mea credeti ca ma place? dau funda
ps:eu il plac pe el si stie ca imi place de el

Răspuns Câştigător
| Virkno a răspuns:

Da cred ca te place dar trebuie sa vb cu el ca asa daca o iei cu presupusu nu o sa stii niciodata.Du-te sa vb cu elwinking

4 răspunsuri:
| Any a răspuns:

E clar ca te place dc nu incerci sa vb cu el despre voi doi si poate pe viitor o sa fiti impreuna. Funda!

| AlexicăHD a răspuns:

Cred ca vrea sa ti-o traga no offense eu sunt sincer si eu am recurs candva la asta happy

| MaDroghezCuFericire explică:

Imi e rusine sa vb cu el e mai mare si nah nu stiu dc dar cred ca ma place adica tot se uita la mine si cand alti baieti spun ceva de mine se cearta cu ei chiar si cu prieteni lui

| novecode a răspuns:

Vorbeste frumos i totul o sa fie bine mult norocwinking