| justmeanonim a întrebat:

Este un baiat cu care vorbesc mult. Azi noapte m-a sunat si am vorbit vreo 2 ore. La un moment dat eu i-am spus despre un fost prieten care a devenit nesimtit cu mine si a zis ca l-ar bate. Apoi am vorbit despre iubita lui si a zis ca o sa se desparta de ea. ca ar vrea o fata ca mine, ca sunt mai cuminte..si m-a pus sa ii promit ca nu o sa ma schimb niciodata. Apoi din senin a zis " mie imi place de tine" si eu i-am zis" si mie imi place de tine". Am mai vorbit si la un moment dat a zis ca nu ii vine sa creada ca mi-a zis asta. Apoi a zis ca ma vede altfel de cat pe alte fete in sensul bun.Ni s-a facut somn si am terminat de vorbit, dar a ramas sa iesim in ziua urmatoare(tot azi cum ar veni) si ca o sa ma sune el sa stabilim exact unde sa mergem.Dar nu a mai sunat, iar eu nu am minute..De ce credeti ca mi-a zis asta..asa crede sau era in sensul de "imi place de tine ca prietena"? Si de ce nu a mai dat niciun semn de viata azi?

3 răspunsuri:
| adrianamara a răspuns:

Asta doar el poate sti insa tu ai grija daca are iubita, spune-i s-o lase daca te place si aprecieaza pe cum zice! Nu accepta sa fi pe locu doi niciodata, daca te vrea cu adevarat o lasa pe,, iubita''!

| ionutZzG30 a răspuns:

Din cauza ca poate a crezut ca a visat si nu era sigur, dar asta cam greu deoarece el are nr tau si vede cand ati vorbit, sau are emotii si nu e pregatit..nu-l cauta pentru ca esti fata..si daca are nevoie de tine te cauta happy

| M1Man a răspuns:

Mai bine iti vezi de viata, pentru ca daca prietenie lui i-a dat papucii pentru tine, o sa ti-i dea si tie pentru alta de care "o sa-i placa".