| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat la scoala pe care il plac dar el e EMO totusi e super dragut. Intr-un moment de criza i-am trimis un mesaj in care i-am zis ca il plac. De atunci se comporta urat cu mine, ma jigneste... Totusi unele dintre prietenele mele au vorbit cu el si a zis ca sunt draguta. Cum il pot face sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

La ce reactie te asteptai din partea unui baiat EMO? Sa vina sa te i-a in brate, sa-ti spuna si el acelasi lucru? A reactionat asa pentru ca acesti oameni nu cred ca stiu ce e iubirea si mai ales sa iubeasca. Daca nu vrei sa suferi si nu numai din cauza ca te jigneste si vorbeste urat cu tine, lasa-l in pace si uita-te la un baiat mai finut.

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate!
Si sincer un baiat care se poarta urat si te jigneste nu merita iubirea ta!

| wolder a răspuns:

Nu-l poti face.
Vorbeste cu el si vezi poate iti vorbeste frumos

| ReiVaN a răspuns:

Inseamna ca e batut in cap.

| WildDream a răspuns:

E cam badaran...mai bine lasa-l in pace si gaseste unu care stie sa se comporte.