| CapsunăIdk a întrebat:

Heii.Sa-mi incep marea poveste..acum 4-5 luni a inceput sa-mi placa de un baiat cu care acum un an nu vorbeam deloc, dintr-o prostie anul asta a inceput sa imi placa si dupa o luna mi-am dat seama ca incepe din ce in ce mai tare sa-mi placa.Eu am facut rost de numarul lui si i-am dat un mesaj si de atunci am inceput sa vorbim mereu imi dadea smsuri seara si la scoala mereu vroia sa ies in din clasa sa ne vedem.ok si intr-o zi m-am suparat pe el si a alergat dupa mine si m-a rugat sa il iert pentru ca nu a facut-o intentionat si in seara aia m-a sunat sa isi ceara scuze.De atunci ma tot suna in fiecare seara si am iesit si o data impreuna in mall.M-am suparat cand am aflat ca s-a sarutat cu o alta fata desi el deja stia ca eu il plac ca i-am zis ca e dragut si prietenele mele cred ca i-au zis.Si de cand a inceput vacanta nu m-am mai vazut cu el si nu am mai vorbit pentru ca am fost plecati si mi-a dat un mesaj si mi-a zis ca ii pare rau ca nu am mai vorbit dar a fost plecat.Ce credeti, ma place?(scuze ca a fost asa lung) DAU FUNDAA! multumesc enorm daca reusiti sa-mi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Burlacu006 a răspuns:

Parerea mea este, tu esti doar o rezerva pentru el, adica daca el vrea sa fie cu o fata si fata il refuza el se intoarce la tine pana isi gaseste pe alta. FUNDA?

1 răspuns:
| Christyannna a răspuns:

Poate sa te placa, dar in nici un caz nu esti singura, adica nu vrea sa te piarda ca sa aiba intotdeauna o prietena