| Malvin2012 a întrebat:

Este vorba despre cunoscutul film Fast And Furious
Astazi am vazut Fast And furious 3 Tokyo Drift in care Sean si Han sunt prieteni, la un moment dat din film moare Han[Arde de viu in Masina]...In Fast And Furious 5 Han este Viu cum se intampla, sau ala nu este Han?

Răspuns Câştigător
| sayWhaaat a răspuns:

Nu e vorba de neconcordanta intre filme, fast and furious tokyo drift e ultimul ca timeline, adica ca timp in care se desfasoara evenimentele, toate seriile fast and furious care urmeaza ( 4, 5, 6 ) au loc inainte de tokyo drift.

1 răspuns:
| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Ba da. Han este, insa exista o neconcordanta intre filme, si scuze ca iti stric surpriza, dar in fast & Furious 6, prieyena lui Don, bruneta aceea buna, care,, moare"" in fast&furious 4 daca nu ma insel, de fact nu moare si revine in 6 doar ca sufera de o amnezie totala happy