| George_Raresh_1996 a întrebat:

Hmm, Salut TPU, dupa ce am terminat de vazut Fast and furious tokyo drift am crezut ca han moare, dar de fapt el reapare in 5, ceea ce m-a facut putin curios, dar mai apare si in 6 cand la sfarsit zice ca pleaca in Tokyo sa termine niste treburi nerezolvate, stiind ca deja a murit, m-am uitat la primul film si am vazut ca 6 este un fel de continuare, han moare in aceeasi ipostaza in aceeasi masina accidentat de aceeasi masina... big grin Concluzie; Seriile Fast and furious nu sunt aleatorii, s-au gandit la poveste de 7 ani incoace poate mai bine.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Nu s-au gandit, au improvizat. Daca Han n-ar fi avut succes la public, n-ar mai fi aparut in celelalte.
Daca s-ar fi gandit la toata seria inca de acum 7 ani, ar fi facut filmele in ordine.