| deeandre a întrebat:

eu am 14 ani, imi place de un baiat din clasa mea cand de 5 ani dar am sperat ca cu trecerea timpului nu o sa mai imi placa de el dar a fost invers cu fiecare secunda in care il vad ma indragostesc si mai mult, si cu fiecare vorba mai adaug o perla la colierul iubire, nu stiu ce sa fac.nu sunt sigura ca imi imparte aceleasi sentimente, si mai am o problema aproape toate prietenele mele mi-au spus ca el se poarta frumos cu mine doar casa dau petreceti cand spune el( cls noasta da party la fiecare 2 saptamani e ultimul an si...) ma rog nu dau defiecare data, dar se poarta asa frumos cu mine, amandoi suntem taur el este nascut cu 2 zile inaintea mea:X:* mereu cand merge cu colegi de clasa undeca gen :mc, kfs, piscina, nu ma suna sa merg cu ei, nu stiu ce sa zic, cum pot sa imi dau seama daca e prieten macar cu mine sau se preface? cum pot sa imi dau seama daca tine si el la mine macar 1% din cant il iubesc eu.Stiu o sa spuneti ca la varsta mea nu poti sa stii ce e iubirea dar credeti-ma de 5 ani, am falat macar unpic din eacrying

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Inteleg cum te simti, draga measad
Pentru inceput, spune-i ca nu o sa mai dai nicio petrecere si vezi cum reactioneaza.Intreaba-i pe prietenii lui ce crede el despre tine, i-ai adresa de mess si spune-i acolo ca il iubesti, vezi ce zicelove struck
Stiu ca nu e chiar asa de bun sfatul meu, dar daca imi mai vin idei o sa-ti raspund imediat
Mult succes in iubire! love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia e masturbarea. Clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine spne ca esti prea mica inseamna ca nu a trait o adevarata dragoste
asa ca stai linistita ca nu esti prea mica

deci incep prin a spunte ce am mai scris pe acest site d N ori
TINETI DUSMANII APROAPE IAR PRIETENII SI MAI APROAPE CACI IN FINAL EI SE DOVEDESC A FII ADEVARATII DUSMANI!

parerea mea e ca "prietenii tai" sunt cam gelosi

iar despre el nu stiu ce sa zic

e greu ca fata sa-ti dai seama ce gandeste si mai ales ce simte un baiat

spune-i ce simti pentru el si vezi cum reactioneaza

succes!