| ursarudennis a întrebat:

Imi place de o fata din clasa de la mine si ei ii place de mine, asa ca ne-am bagat impreuna :X. Ea se comporta frumos cu mine dar eu cred ca joaca teatru si se preface sad.

Am sa va spun pe scrut cum se comporta ea cu mine : mereu ma baga in seama, sau daca vorbesc cu altcineva se baga in discutie, cand suntem numai noi doi ma ia in brate (si eu pe ea ) ne sarutam (ea vrea de fiecare data sa ne sarutam )... Ne jucam
Plsss help me chiar a inceput sa imi placa fata asta si nu vreau sa ma despart de ea.
Tin sa mentionez ca am mai fost cu ea acum 2 luni!

Help me dau fundita! :X

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Din cate spui cum se comporta cu tine mie nu mi se pare deloc ca se preface sau ca se joaca cu tine. Pur si simplu isi arata sentimentele fata de tine si daca se baga in discutie cand tu vorbesti cu alti vrea doar sa arate ca e si ea pe acolo dar nu inseamna ca iti bate joc.Nu mai iti fa griji caci fata asta te place.Succes si iubit-va mult.

3 răspunsuri:
| mosu_9772 a răspuns:

Sa nu crezi ca face misto sau se preface din cate stiu eu despre fete nu le sta in fire sa joace teatru in astfel de conditi fi sigur ca tine la tine si te iubeste doar daca nu cumva esti un mare bogatan si i oferi foarte multe cadouri scumpe atunci s-ar putea sa joace teatru

| BaByTzZa a răspuns:

:O dupa cum se compoarta ea cu tine nu mi se pare ca joka teatru sau ca ar sta la misto cu tine pentru ca se compoarta chiar foarte frumos si chiar cred ca fata asta te place foarte mult :*aveti grija de voii si iubitiva mult:*

| mistikk a răspuns:

Crede-ma fetele nu se prefac cand vine vorba de baieti te poti saruta cu cineva de care nu iti place? sau iti petreci timpul cu cineva care nu te intereseaza? nu deci ea te place cu sigurantza crede-ma