| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu cum va suna povestea mea.cunosc un baiat de 1 an si ceva.la inceput a facut el primul pas a spus ca ma place eu eram mai mult indiferenta cu el desi incepusem sa ma indragostesc de el.am continuat sa fiu asa indiferenta cu el o perioada apoi el a inceput sa fie mai distant nici nu mai ma baga in seama astepta de fiecare data sa-i spun eu *buna*. poate fi si din cauza ca noi suntem la o distanta dar nu prea mare.incepusem sa ne intalnim mai rar si el nu mai ma suna deloc.am decis sa-l las si eu in pace dar dupa vreo 2 saptamana imi spune ca ii e dor de mine. suntem si amandoi aceeasi zodie. nu stiu ce sa fac.nu mai pot sa continui asa. dati-mi sfaturi pls happy

Răspuns Câştigător
| adry3000 a răspuns:

Eu zic sa faci ce simti si sa iti iei inima in dinti si sa il suni sa ii spui. in punctul asta orice numai sa nu mai fii indiferenta! eu nu mi-am recunoscut sentimentele fata de fostul meu si tocmai de aceea e fostul si acum e cu mai bine de 1 an intarziere si regret asta! orice ai face, fa in asa fel incat sa nu ai regrete! nah ce sa zic depinde si de zodie, dar poti citi pe net despre subiectul asta mai multe. mult noroc sa aiwinking!

2 răspunsuri:
| xxxname a răspuns:

Eu cred ca: a placut o alta fata pina acum, si nu stia daca se va duce cu ea, sau va ramine, cu tine, sau a dorit sa ia o pauza (caci si eu simt nevoia de o pauza citeodata cu prietena mea) asa sunt baietii
dai sanse, si intreabl intr-o buna zi ft serios daca te iubestewinking
funda? tongue

| anonim_3161 a răspuns:

Eu zic ca problema a fost ptk ca si tu la-i tratat cu indiferenta ai fost mai distanta asa ca el a hotarat si fie distant cu tine daca tu faci la fel. daca va iubiti fiti mai apropiati unul de celalalt si dati-va o sansa poate ca poate va merge tongue
BAFTA