| Mihaela_7411 a întrebat:

eu am fost cu un tip destul de mult timp, dar ne tot desparteam desi tineam mult unul la celalalt. Acum el a tot incercat sa stea cu mai multe fete(si in prezent sta cu o fata). Inca suntem amici, dar eu vad in el mai mult de atat si ma simt foarte nasol cand vad ca e cu ea. As vrea sa fiu iar cu el, dar nu stiu cum. Am mai incercat, dar el a refuzat.

Răspuns Câştigător
| KostikaFaraFriKa a răspuns:

Iti face doar in ciuda... fai si tu la fel. fundita plz

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Firul rupt si innodat, nu mai este la fel de rezistent.
Crezi ca daca ati relua relatia, nu vor mai fi certuri?
Faci cum consideri, dar sa-ti fie bine. Este pacat sa suferi mereu. Cu timpul il vei uita, baieti sunt destui, si cu siguranta vei intalni un baiat cu care sa fii fericita pe deplin.
Mult noroc!

| εїз a răspuns:

Asta este, dacă nu s. a mai putut, viaţa mereg înainte şi cu bune şi cu rele, nu te mai vrea, asta este.
Sunt atâţia băieţi pe lumea, fă. ţi ca prieten un băiat de teapa ta, poate acel băiat, nu te merită, sau tu nu îl meriţi pe el, dar după câte se observă, el nu te merită pe tine, aşa că nu mai insista, sunt destui băieţi, nu merită să o duci la nesfârşit, şi să ai ambiţia să fi cu el, pentru că mi se pare chiar o prostie, şi o copilărime.
Pa, pa

| GdX a răspuns:

Nu te mai vrea, ce e asa de neclar?

| ecstasy:* a răspuns:

Incearca sa ii zici ce simti cu adevarat daca este un baiat cu capul pe umeri isi va da seama ce se intampla si daca tine cu adevarat la tine iti va spune ce simte