| Helene a întrebat:

Bunahappy
Eu am plecat in Franta cu vreo 2 luni in urma, si aveam o relatie de un an aproape 2.Cu vreo luna in urma l'am anuntat ca nu ma mai intorcsadEl a zis ca trebuia sa ii zis mai demult pentru ca si'a pierdut timpul cu mine.Asta m'a durut cel mai multsadChestia e ca eu si acum ma gandesc la elsadNoi.nu aveam o relatie stransa, ne cam certam la 3 4 zile si ne impacam, cand eram certati era non stop pe 'mess cand ne intelegem nu era deloc.Asculta lumeastraight faceSh ne certam din chestii inutile si minciunisadMa injurastraight faceSi se purta naspa chiar penibil cu mine la scoala.Se purta mai frumos cu prietenele mele.Cand mergeam cu colegii in parc dupa ore ma urmarea, si avea tot felul de impresii ca vb cu cine nu imi da voiesadIn concluzie era gelosstraight faceCredeti ca ar merita o impacare? Sau o recunoastere a sentimentelor?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Doamne Dumnezeule, cum ai putut sa suferi o asemenea relatie? Si el cate nu ti-o mai fi facut si pe ascuns...
Las=o incolo impacare, nu vezi ca "sareacul" de el isi pierde vremea dejaba cu tine?
Imi pare rau fata ca ai dat peste un asemenea specimen. sad

6 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Buna!

Nu! Eu zic sa-l lasi balta!happy

Cea mai buna metoda, ce face el e deja culmea.Nu crezi ca odat si odata ti se va umple paharul cu el?straight face

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu merita lasa-l uital mai sunt baieti lumea e plina o sa iti gasesti unul care s ate merite

| madalinutza a răspuns:

Nu merita.straight face
lasa-l in pace.ca nu te merita
daca asa se comporta cu tine
ignora-l
si o sa vezi ca o sa-i para lui rau ca s-a comportat asa cu tine
bafta>big grin

| yanly a răspuns:

Dupa parerea mea, o impacare nu... dar faci ce iti spune inima

| Anonim. a răspuns:

Eu il trmite'am de mlt la plimbare!winking