| roxana_1334 a întrebat:

eu am un prieten la scoala pe care il plac enorm de mult! dar el o place pe colega mea de banca care in primul rand este un schelet ambulant! ce sa fac ca sa ma placa? si sa nu o mai placa pe Diana care estye nesimtita rau?

4 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

1-A jigni persoana pe care o invidiezi e de copii
2-Probabil ea are acel farmec in plus.Nu e de ajuns sa ai un corp frumos pentru a atrage o persoana dar si personalitatea aceea ce reuseste sa fie intriganta.Incearca sa te bagi in seama cu el, sa afli ce ii place, sa fii o fata prietenoasa.Acum,nu se poate placea mereu la cine vrem.

| Wildie a răspuns:

Slabeste...

| FireBoy a răspuns:

Daca i-ai spune ca il iubesti in fata poate ai putea fi cu elbig grinwinking

| Georgiana_7437 a răspuns:

Uite si eu il plac pe un baiat care este la scl cu mine dar acum suntem impreunalove struck. Tot ce trebuie sa faci este sa-i atragi atentia tu! imbracate sexywinking zambeste-i frumos(scuze ca par stupida dar cam asa merge treaba), dar treaba e cum arati tu mai bine da-mi idu tau si vb mai multe pe mess pwwp