| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : cum va place sa fie o fata? sa fie mai plinuta sau schelet ambulant?

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sunt fata. Si tin sa-ti spun ca fetele nu sunt doar grase sau slabe, sunt si cele care au greutatea medie.

| User a răspuns:

Nikiitaa
Nu-ti mai trebuie nici pat, nici perna, nici patura...

| unnimeni a răspuns:

Sa zicem ca ne plac fetele cu dimensiuni 90-60-90.
Dar inimii nu'i poti porunci.
Cine iti este sau iti va fi alaturi te va placea asa cum esti.

| anaid a răspuns:

Asta depinde de fiecare baiat in partehappy
Cum la noi fetele, gusturile difera,, poate mie imi place un "schelet ambulant" cum spui tu iar tie unul mai plinut...asa este si la ei.

| misterioaѕa a răspuns:

Pai mai bine ar fi sa fie potrivita si potrivita de inalta asa este mai bine

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Fetele Frumoase/dragute cu trecaturi fine si feminine, sunt alea care nu sunt nici grase nici slabe; nici inalte nici mici.happy
Personalitatea fetei este foarte impostanta: Baietii nu suporta fetele Fitoase, materialiste.etc. daca placi un baiat, eu zic ca e de ajuns sa ii zambesti frumos si sa-l privesti in ochi, si se va gandi la tine love struck
Sper ca n-am dat-o in bara love struck

| Daysee a răspuns:

Genu' asta de intrebari nu imi plac pentru ca: daca te saruti cu prietenul/prietena ta atunci te mai gandesti cum arata? mie imi place personalitatea fetelorbig grin.Nu ma dau in vant dupa aspect.happy

| FreeLife a răspuns:

Depinde... daca e inalta si slaba e rau. hmmp eu zic ca o fata care are o inaltime decenta si o silueta nu neaparat foarte stricta e perfecta happy have fun

| rechinosu a răspuns:

Despre suflet de ce nu intrebi? Corpul omenesc se poate modifica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e prea slaba faci bataturi la penis depinde si de inaltime