| adryana_1898 a întrebat:

Eu am visat ca il sarutam si-l imbratisam fttttt strins pe baiatul care mi-a ramas in memorie(l-am intilnit intr-un restaurant). Imi poate spune cine va ce poate sa insemna visu asta?

4 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Ca il placi doar si ca ti-a ramas in minte.

| Vali87 a răspuns:

Asa o visez eu fata care imi place. Ce sa iti spun eu simt ceva pentru ea ca o cunosc de mai mult timp. Deci cred ca o iubesc, poate exagerez dar oricum simt ceva pentru ea. La tine tinand cont ca l-ai intalnit o data pe tipul respective si ti-a ramas in memorie nu cred ca te-ai indragostit de el ce naiba. Sau poate e vreo dragoste la prima vedere mai stii dar eu nu cred in asa ceva.tongue

| Edwdw a răspuns:

Daca ar trebui sa-ti explic ce inseamna visul, ar trebui sa-ti scriu poate zile, saptamani sau luni de zile pana sa intelegi totul, e o combinatie intre culturi definitia visului...multe religii combinate si multe detalii din care nici eu nu cunosc decat o infima bucatica.Dar mai pe scurt visul este mana subconstientului nostru, subconstientul nostru stie ceea ce noi nu mai stim sau nu ne mai amintim, reconstituie anumite fragmente, sau creeaza anumite scenarii pe care noi ni le dorim, ti s-a intamplat sa vezi un loc pe care niciodata nu l-ai vazut si sa spui, dar eu am mai fost aici, si tu niciodata nu calcasei prin locul acela, am un lapsus si nu stiu cum ii zice in termenii specifici, aia e lucratura subconstientului, insa in cazul tau e doar ceea ce-ti doresti tu si subconstientul iti ofera in somn momentulwinking

| noName31020 a răspuns:

Hmmm...un viitor mai bun te vei intalni cu alesul vietii tale
Asa cred...