| anonim_4396 a întrebat:

am visat ca ma sarutam cu un tip..nu il cunosc. Doar ca mi se parea familiar, am visat ca il iubeam foarte mult. Dar eu am prieten, si il iubesc enorm. Imi puteti spune ce poate sa insemne?

7 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si eu am visat ca sarutam o fata, ce semana izbitor cu tine... cred ca e semn

| Lav1niia a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Pacat ca tu nu stii cum arat eu happy

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Lav1niia):

Satena, cu ochii caprui si mari, foarte simpatica, si saruta foarte bine

| Lav1niia a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Blonda, actually.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Lav1niia):

Nu se poate :o

| Vi003 a răspuns:

Micile dorinte prelucrate in subconstient. Iubesti si esti iubita! happy

| All3x4You a răspuns:

Salut! inseamna ca esti dorita de altcineva.