| George0508 a întrebat:

Buna,eu cu prietena mea avem 16 ani,am decis sa o facem,amandoi fiind virgini,totul a fost ok,ne-am dezbrăcat am avut erecție ff buna,dar când sa-mi pun prezervativul totul s-a terminat pentru mine,a murit,am avut erecție după aceea, dar ceva ff slab, ce s-a întâmplat daca-mi poate spune cineva?

1 răspuns:
| Marius2001Pop a răspuns:

Ai avut emotii cel mai probabil.
Ti-a facut ceva inainte? Un blow job sau ceva cu mana? Ca sa fii destul de excitat.
Pot fi emotiile. Nu te descuraja, daca va iubiti o sa o mai faceti.
Si mie mi s-a infamplat la fel, suntem in continuare impreuna, facem sex si e bine.
Nu trebuie sa te sperii.
Incearca sa nu te masturbezi o perioada, ca atunci cand va vedeti sa fii pornit.
Bafta multa! Ai numai 16 ani, ai tot timpul din lume.