| DonarisDona a întrebat:

Partenerului meu ii "moare" imediat după ce pune prezervativul. De ce? Tin sa mai menționez ca noi suntem la început, prima data când s-a întâmplat relația intima, am facut-o neprotejat și a trebuit sa iau acea pastilă contraceptiva, fiind destul de speriați amândoi. S-a întâmplat de mai multe ori faza cu prezervativul. Poate ii din cauza gândurilor sa nu se mai intample cum s-a întâmplat prima data și sa nu se mai întâmple sa-i "moara" iar.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil e concentrat sa puna ala si isi pierde momentu ala de excitare, incepeti dupa iar ca inainte si poate reusesti sa-l starnesti la loc

| DonarisDona explică (pentru Adry05):

Prezervativul îl pun eu

| Adry05 a răspuns (pentru DonarisDona):

Nah sau ii trece pana i-l pui tu, tot aceeasi idee

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună dona, iti las aici comentarii ul lu corbulalbrosu. N-are rost sa mai scriu eu.

corbulalbrosu a răspuns:

Suprafata foarte fina de culoare rosie-violacee a glandului este foarte sensibila cel mai probabil din cauza faptului ca pana recent NU ai practicat masturbarea si a fost acoprit aproape permanent de preputiu. Sensibilitatea exagrerata din acest moment a glandului penian, poate fi redusa pana la disparitie in timp prin atingerea cu degetele cat mai des si din ce

| Deea1920 a răspuns:

Probabil că el face să fie așa din cauza ideilor lui, fara să își dea seama. Sfatul meu este că ar trebui sa vorbești cu el despre asta din moment ce se întâmplă doar atunci când își pune prezervativul

| DonarisDona explică (pentru Deea1920):

Am vorbit cu el, nici el nu prea știe. A zis ca se gândește doar la sarcini și ca nu cumva sa nu decurgă cum trebuie

| Deea1920 a răspuns (pentru DonarisDona):

Exact ce ziceam... Toate pornesc de la ideile lui

| DonarisDona explică (pentru Deea1920):

Nici el nu stie ce sa facă și se simte oribil de fiecare dată, ba chiar ii vine și sa plângă