| bobcubob90 a întrebat:

Am si eu o problema. Am incercat sa fac sex cu prietena mea si mi s-a intamplat o chestie : Am dezbracat-o, m-am dezbracat si eu goi amandoi pe pat am exictat-o prin sex oral si am observat ca nu am erectie ceea ce nu mi s-a mai intamplat cand am fost prin preajma ei adica am avut mai multe oportunitati sa facem sex si eu eram cu penisu 100 % in erectie dar mereu a fost cate ceva ce ne-a oprit si cand am fost pus in fata faptului implinit mi s-a intamplat asta. Ea cand a vazut ca nu am erectie a inceput sa imi faca sex oral. Mi-a facut timp de 10 minute am avut erectie cand am pus prezervativul in 5 secunde numai aveam. Apoi m-am chinuit sa il trezesc nici o sansa. Dupa aceea mi-a facut sex oral cred ca timp de 30 de minute si nu am ejaculat cu toate ca penisul era in erectie. Precizez ca bausem putin inainte dar nu cred ca este de la aceasta deoarece si beat sa fiu tot mi se scoala cand ma uit la un film xxx. De la ce altceva poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| mini35 a răspuns:

Daca erai beat nervi tai erau la pamant adica erau slabi asa ca nu prea simteai anumute chestii si pentru ca nu prea simteai de aceea nu ti sa sc.Si probabil a intarziat ejacularea deoare ce cred ca te gandeai la altceva sau nu erai excitat fiind beat nu prea te exciti.Ce am zis eu mai sus se intampla mai rar pentru ca si eu am patit la fel dar marea majoritate nu au mai nimic. Oricum nu iti fa griji nu e nimic grav parerea mea.

10 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te relaxezi data viitoare.

| Oana92 a răspuns:

Ai patit asta datorita emotiilor. Incearca sa nu te mai gandesti la ce si cum se intampla si traieste pur si simplu momentul.

| Cristiann25 a răspuns:

Emotiile singura problema.Te-ai stresat tu dintr-un anumit motiv. Data viitoare incearca sa fii mai relaxat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De la masturbare iubitule!
Acu vezi efectele alaturi de partenera ta, vezi ce consecinte are masturbarea?
Si ea ti-a facut sex oral, BLEAH!
Ce scarbosi sunteti, fara suparare!
Te pup!

| En3Rgi a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...du-te la un doctor ca poate ai ceva.Sau vorbeste cu parintii tai ca asa e cel mai bine.Ei stiu ce sa faca.

| Larisssaa a răspuns:

Poate ai avut emotii

| BSwwatch a răspuns:

Tu,relaxeaza te data viitoare si EA...30 Min. sex oral? fata aceea mai poare vorbi? nu de alta da trebuie sa mearga la un control sectia maxilobucofaciale, sigur i-au paralizat muschii fetii. Cred ca ai pierdut notiunea timpului pe moment!

| Ajutatorool a răspuns:

Pai ori esti homosexual, ori ti-a facut cineva farmece la modu "sa-ti moara la intrare".

| AlexAlexAlexAlexAlexAlex a răspuns:

Poate te-ai masturbat excesiv inainte sau poate in cel mai rau caz ai avut o trauma in copilarie sti tu cu sora mama bunica etc.