| wa123 a întrebat:

eu m-am despartit recent de prietenul meu, el acum are alta prietena si spune ca o iubeste, dar cu orice posibilitate incearca sa ma faca geloasa. adica cand ma vede pe mine brusc o impraciseaza, vorbeste doar despre ea. iar cum eu nu sunt aproape se comporta cu prietena alt fel. va rog sunetimi de ce incearca sa ma faca geloasa?

Răspuns Câştigător
| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai parerea mea este ca e un frustrat si el crede ca facandu-te pe tine sa "suferi" o sa ii fie lui mai bine.Totusi exista si posibilitatea sa te placa inca si sa incerce sa te faca geloasa doar sa vada daca ii merge sau nu si in caz ca ii merge stie ca te poate aveam oricand inapoi.

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pentru ca inca mai simte ceva pentru tine!

| danieldaniel11 a răspuns:

Probabil sa iti arate,, ce ai pierdut'' platestei cu aceiasi metoda sau pur si simplu ignora-l.Baietii sunt mai primitivi asa vor sa arate suprematie...te descurci u :*:*

| Danu6ka a răspuns:

Un motiv e pentru ca tea pierdut.dar mindria nu-i permite sa se intorca inapoi si sa repare greseala.