| anda_9513 a întrebat:

Hey! eu si prietenul meu ne-am despartit acum 8 luni dupa o relatie de 2 ani, de cand ne-am despartit tot incearca sa ma faca geloasa, sau asta cred eu, pentru ca mereu ma suna sa mai "vorbim" si asa din senin se trezeste sa imi zica(,) ca vine nu stiu ce fata pe la el, cand intru pe mess si este si el pune repede o poza cu o fata, sau cand ma vede ca ies afara (suntem vecini) iese si el si vorbeste sau se face ca vorbeste la telefon cu prietena lui laughing, si numai chestii de genul asta face. Pe mine ma amuza situatia, dar in acelasi timp reuseste sa ma faca geloasa dar niciodata nu i-am aratat ca sunt geloasa. Voi ce parere aveti despre o persoana care face asa ca el? Nu-mi dau seama cu ce il ajuta daca ma face geloasa.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dar nu-ţi pui problema ca chiar să aibă o nouă prietenă?
Şi-n plus, au fost 2 ani între voi... ce-i aşa de rău că mai vorbiţi din când în când?!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai posibil decât să vrea el să te facă geloasă e că devii tu geloasă dintr-un motiv femeiesc pe care o minte raţională masculină nu l-ar putea înţelege.

| Just4FunHD a răspuns:

Pueril. In fine daca vrei sa te razbuni, ai zis ca te urmareste si vorbeste la telefon cu alta. Atunci tu da-ti o intalnire cu un baiat si lasa-l sa te urmeze la intalnirea ta. Daca tot vrea sa te faca geloasa, intra-i in joc, daca mai multa minte nu ai, si atunci sa vedem cine va fi mai gelos.

@izzyzone sau cum dracu o cheama. Macar de ai face si tu reclama la un site mai frumos din punct de vedere estetic, dar siteul ala ma lasa rece si imi inspira puerilitate. E facut de un amator, care abia acum a invatat sa deschida notepad-ul?
Daca vrei sa faci ceva, macar fa-l bine dracului si inscrieti-l in motoarele de cautare, poate nu vei mai fi novit/a sa faci spam pe toate siteurile.
P. s. Google nu accepta spamurile, nu prea se impaca cu ele. Deci inainte de a face spam mai gandeste-te odata. Bine asta doar daca vrei sa nu ai vizitatori doar pentru o singura zi.
Pana atunci pisa-te pe el si da-i foc...si arunca-l la gunoi ca doar acolo ar impresiona

P. p. s Cer scuze fata de ceilalti care sunt nevoiti sa asiste la o asemenea injosire din partea mea, dar nu-i mai suport

| scumpete a răspuns:

Eu daca as fi in loqul` tau in pace

K mai mult se face el gelos singur, ca vede ca nu iti pasa.

Si eu cred ca am avut o perioada in care faceam asa si acum imi daw seama ca m`ai mult ma ofticam singura ca vedeam ca nu ma baga in seama tipul respectivhappy

Deci tu lasa`l in pace ca se face gelos el singur. Si fate ca nu iti pasathinking macar incearca.

| anda_9513 explică:

@kongeriket, posibil sa aiba o noua prietena dar nu asta ma deranjeaza, si nu e nimic rau ca mai vorbim din cand in cand, e normal sa ramanem amici, pe mine ma deranjeaza ca incearca tot timpul sa ma faca geloasa, si nu-mi dau seama cu ce-l incalzeste treaba asta.