| brunette22 a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 6 luni.l-am despartit de fosta lui prietena cu care era de mult timp.el zice ca nu o mai iubeste si ca ma iubeste pe mine, imi vorbeste cu "iubita", imi spune ca ma iubeste, dar m-a inselat de cateva ori si tot timpul cat am fost impreuna mai vorbea cu ea, ii zicea ca o iubeste, ca nu se simte bine cu mine.mie imi zice ca ii spune asa doar ca sa o foloseasca si tot cu mine ramane.am auzit zvonuri ca ar sta cu mine pentru bani, dar nu stiu ce sa cred. familia lui ii cunoaste fosta prietena si o placeau. sunt confuza, pe cine iubeste de fapt? el imi zice ca nu mai vorbeste cu ea, ca nu se mai vad, dar ma minte, l-am prins de multe ori.eu il iubesc.ce sa fac? eu am 15 ani si el aproape 18.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul te foloseste, lasa-l sa fie cu fosta daca o iubeste asa tare, baieti mai sunt pe lumea asta...

| swagMeOutBitch a răspuns:

Miram-As k a stst 6 luni cu tine! probabil a vazut k il ierti de atatea ori si crezi tot ce te minte el.Tu ai 15 si el 18? fosta lui cat are? esti prea mica sa iti dai seama si te ia de proasta. Daca i-ai dat si bani si l-ai lasat sa isi bata joc de tine esti o idioata si meriti.Scuza-ma! o zi buna

| Auslesse a răspuns:

Nu ar fi trebuit sa-l desparti de cealalata fata, desi stiai faptul ca sunt intr-o relatie de ceva timp.
si daca stii ca el a mai vorbit cu ea, inseamna ca intre ei mai e ceva, adica, nu poate sa n-o mai iubeasca asa peste noapte.sentimentele nu dispare ca si cum ai bate din palme.
fara suparara, dar, roata se intoarce intotdeauna.

| neutrino a răspuns:

Pe cine iubeste el, este strict treaba lui. Treaba ta este sa intelegi ca nu pe tine te iubeste.

| RetardedRacoons a răspuns:

Daca pe ea a lasat-o usor ce te-a facut sa crezi ca tu vei fi mai speciala?
Stii vorba romaneasca, cum iti asterni asa dormi. Mai bine pune punct acum.
http://forum.retardedracoons.com

| WildDream a răspuns:

Cu siguranta nu pe tine. Nu stiu ce avantaje are daca sta cu tine da nu pare sa stea pentru ca ar tine prea mult la tine, cel mult te simpatizeaza. Oricum era de asteptat sa te insele si sa nu te respecte doar esti genu de fata care se baga in relatiile altora...

| buburuza2007 a răspuns:

Stii ce ai facut tu cand l-ai despartit de fosta,ai lins unde a scuipat ea,si nu e a fost o idee buna, acum el isi bate joc de tine si ai canalizat tot dispretul asupra ta, eu zic sa incetezi relatia asta, oricum e falsa, succes

| WhiteLover a răspuns:

L-ai despartit? pai si cand ai facut asta nu te-ai gandit ca se poate intoarce roata? clar ca o mai iubeste, nu s-au despartit pentru ca ceva nu a mers intre ei, tu te-ai bagat.si sincer daca te-a inselat o data, de ce mai esti cu el? o iubeste pe fosta si nu o poate uita, mai ales ca sunt de mult timp impreuna.eu zic sa ii lasi in pace sa fie fericiti si tu sa fi cu un baiat care te iubeste din proprie initiativa

| beautifullie a răspuns:

E foarte clar ca o iubeste pe ea inca. nu a putut trece peste. faptul ca vorbeste inca cu ea si ii spune ca o iubeste ar trebui sa-ti ridice semne de intrebare.

| KatherineSophia a răspuns:

E urat sa te bagi in relatia altora. tu esti de fapt in plus, nu fosta prietena.
Bine face ca isi bate joc de tine. chiar meriti happy
O relatie e facuta pentru 2 dar tu. NU STII SA NUMERI.
O iubeste pe fosta si orice ai face pe ea o va iubii. tu esti doar compotul pe care il mananca cand e gata budinca de ciocolata :*
Mai bine lasa-i sa fie fericiti si pune punct relatiei. oricum tu nu insemni nimic,. Stiu, e greu pentru ca tu il iubestii. dar degeaba il iubesti daca tu pentru el esti NIMIC. ai grija de tine, papa!