| NuTrebuieNume_3766 a întrebat:

Eu ma masturbez si am auzit ca poti ajunge la orgasm si as vrea sa stiu cum.Eu de obicei ma pipai pe sex si ma satisfac si cand am incercat sa-mi introduc obiecte in sex nu am simtit nimic.Eu sunt fata.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sexul esti tu sau mai bine revizuiesti-ti vocabularul.

| elasexygagica a răspuns:

Incearca sa faci sex cu un baia, garantat vei avea orgasmlove struck

| harciog a răspuns:

Era clar naibii ca esti fata si, e destul de clar, ca ai numai 10-11-12 ani.Tot ce pot sa-ti spun este sa nu te grabesti.Toate la timpul lor.

| Acadeeeaa a răspuns:

Pai in primul rand cu obiecte nu poti ajunge la orgasmlaughing.
Asa tu cum ziceai ca-ti pipai sexul, ajungi la orgasmbig grin
Deci din cate ai observat si tu e mai benefic sa-ti pipai sexul, decat sa-ti bagi obiecte in elhappy. Si inca ceva, iti poti rupe himenul daca bagi obiectehappy. Acel sex de care ne zici este vaginul:p.
Spala-te pe maini si spor la Masturbathappy!
Funda?

| bby a răspuns:

Buna pentru inceput eu ti-as da un sfat nu mai fa lucrul acesta tongue incearca sa te abii happy si pana la urma dc nu o faci cu un baiat ca sa simti si sa ai o placere happy si te poate face baiatul sa ai orgasm... chiar pacat de tine ca faci lucrul asta

| bby a răspuns:

Iti bati joc si de corpul tau happy

| AliceHamingway a răspuns:

We esti nebuna/ ce copchl sar masturba te-o fact mata sa stai la colturi si sa te **** su ati nu? curvo! phbbbbt

| RapperuL_7603 a răspuns:

Te ajut eu, dar eu o fac original nu cu obiectewinking rolling on the floor

| Mada_9957 a răspuns:

Nu faci nimic rau daca te masturbezi.ai grija insa la varsta,si la obiectele introduse in vagin.te poti alege cu boli si dureri urate /cauta pe google ce inseamna masturbare, sex, si clitoris.vei afla mai multe.
ps:daca intr o propozitie folosesti pronume gen"ma" nu mai e necesara si folosirea lui "eu". atunci cand spui "ma spal pe dinti"e logic ca tu te speli...

| crysa_5763 a răspuns:

Nu stiu daca intelegi ce inseamna cuvantul sex... ar trebui sa stii ca placerea ti-o ofera un partener nu un obiect. incearca sa ai pe cineva alaturi masturbarea nu este solutia.

| Mimisor123 a răspuns:

Atunci daca vrei sa ai orgasm incepe asa:
Pasul 1big grinesbracate pana nu mai ai nimic pe tine.
Pasul 2:Cauta pe net filme porno sau citeste ceva erotic(nu este obligatoriu acest pas)
Pasul 3:Incepe sa te mangai pe sani, burta si tot mai jos, pozitii ideala pentru acest lucru este sa stai intinsa in pat cu picioarele desfacute.
Pasul 4:Cand ajungi jos mangâi-o, la un moment data lingeti bine degetele si mangaieti organele genitale.
Pasul 5big grineparteaza-ti ""buzele"" organului genital si cu unul din degete maseaza ti bine clitorisul(biluta aia mica care este foarte sensibila) cand te simti foarte excitata umezesteti bine unul din degete preferabil ala din mijloc si introdul in vagin dar incet, incepe sa il misti incet cate un du-te -vino in vagin si incet incepe sa maresti viteza in timp ce iti masezi clitorisul sau sani...
Repeta asta de 2-3 ori si o sa ajungi la orgasm itit spun din propria experienta si merge si este foarte placut... Spor la treaba dar ai grija sa nu iti bagi nimic altceva in vagin daca inca esti virgina.....Succes