| ingerpierdut_1062 a întrebat:

eu nu am avut nici macar un prieten pana acum si asta ma face sa ma simt groaznic oare sunt urata sunt prea grasa, mentionez ca am 1, 70 si 56 kg astept sfaturi, MULTUMESC!

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu ne spui esentialul:cat de "batrana" esti?

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,nu esti grasa, deci cum tu ai 1, 70 trebuie sa ai 60 de kg.mereu scazi din inaltime 10 si atatea kg trebuie sa ai.de ex :eu am 1, 60 si am 44 de kg, trebuie sa am 50happysi sigur nu esti uratahappyesti ff bine la inaltimea ta

| Zmeura_5657 a răspuns:

Da.Esti cea mai grasa persoana de pe lume.straight face Next, ca eu nu vreau sa alimentez victimele.winking

| AlexJB a răspuns:

Buna! Daca nu ti-ai gasit prieten nu inseamna ca esti urata sau grasa. Inseamna ca nu ai gasit o persoana care sa iti placa. Dar sigur iti vei gasi. Nu conteaza daca esti grasa, conteaza sa fie dragoste intre cei doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne nu esti grasa deloc, cati ani ai?

| ingerpierdut_1062 explică:

Mentionez ca am 18 ani

| Mariyy a răspuns:

Ei bine la aceasta intrebare ar fi dost bine a iti mentionezi sivarsta caci daca estila o varsta frageda nu trebuie sa iti faci griji. avand in vedere ca ai 1.70 la 56 kg nu esti grasa insa depinde si de constructia ts fizica. oricum sortitul tau nu a fost sa fie inca. nu trebuie sa iti faci griji

| dexterpok a răspuns:

Ce sa iti spun eu tie Andreea. Si eu trec prin aceasta situatie. Am aproape 18 ani si nu am avut nicio relatie mai serioasa pana acum. nu ma consider un baiat urat dar cred ca sunt putin cam timid:d. Cred ca si tu esti timida si poate de aceea baietii nu au curaj sa se bage in seama cu tine, crezand ca nu vrei sa intri intr-o relatie. Cel putin asa e in cazul meu big grin