| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme ma simt ciudat,trista,neinteleasa, urata, grasa(nu ca nu as fi). Oare de ce? Cum sa remediez aceste"stari"?

Răspuns Câştigător
| iloveblackdiamond a răspuns:

Ai stima de sine foarte scazuta, am fost si eu asa,dar totul e trecator nu te inchide in tine,fi mai indrazneata mergi in oglinda uita-te la tine si spune-ti "damn azi sunt asa frumoasa", sunt stari prin care orice fata trece indiferent cat de bine ar arata sau de frumoasa ar fi! Neinteleasa e normal sa fii traiesti intr-o lume unde fiecare are caracterul lui si personalitatea lui, nu prea poti fi compatibila in gandire cu altcineva, dar exista solutii si pentru astahappy. Esti frumoasa si nu esti grasa ara-ti bine, sunt unii oameni care nu vad rasaritul sau apusul, sunt oameni care nu au auzit niciodata un "te iubesc" sau ploaia, sunt oameni care nu au rostit niciodata cuvantul "frumuseste", sunt oameni care nu pot scrie, tu ai asa ceva te poti mandri in continuare cu trupul tau de femeie! ai grija de tine

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Daca tu esti ce-a din profilul tau...nu esti asa cum spuiwinking chiar esti draguta si frumoasa

| 000MadMAX000 a răspuns:

Tu te-ai uitat la poza ta? cum poti sa spui ca esti urata si grasa. Uite asta e id-ul meulove struckxl_dragonfire da-mi add si vorbim acolo.