| mirunette a întrebat:

Buna eu plac un baiat din clasa mea adica il plac din clasa 1 acum suntem in 4 el trebuie sa plece la scoala de desen din a cincea si nu cred ca pot sa ma despart de el si nici nu stiu daca ma plac estiu ca din a doua pana-n a treia colegi imi spuneau ca ma place mi-am luat curaj si l-am intrebat a fost sincer si a spus DA dar de la inceputul anului toti spuneau ca este cu alta fata apoi a inceput calvarul ziceu toti sti miruna ca denis te inseala? vai ce ma inroseam acum in prezent suntem buni prieteni stam in acelasi rand vorbim mult intre noi si habar n-am daca ma mai place cand se uita la mine se uita asa isistent numai la mine incearca sa-mi atraga atentia etc daca ma puteti ajuta spunandu-mi daca ma mai place si cum sa fac sa nu sufar cand o sa plece nu uitati am doar 10 ani si nu ma descurc in asa ceva

8 răspunsuri:
| mihaela999 a răspuns:

Eu cred ca acel baiat te place si trebuie sa il intrebi daca te place in continuare.cand pleaca sa ii ceri nr de telefon dau un id de mess pentru a tine legatura si ii zici sa vina la tine in vizita. puteti avea o relatie la distanta.imi dai mie fundita din dreptul rasp meu?

| mihaela999 a răspuns:

Tineti legatura de la distanta

| IsabelaIssa a răspuns:

Deci cand citesc mesaje ca acesta tot mai mult ma gandesc sa nu mai fac copii, ca nu cumva sa ajunga ca voi. pai tu la 10 ani spui ca iubesti si ca te inseala? scuza-mi mirarea dar mi-as permite sa iti pun si o intrebare : folositi prezervativ? x_x ca poate ati ajuns si aici ca.nu ma mai mira nimic. 2 pokemoni ce se iubesc! scuza-ma dar nu iti pot da sfaturi despre iubire decat sa pui mana pe carte si sa lasi baietii.si mai primesti si raspunsuri de incurajare doar pentru funditze...pfff.

| mikaela25 a răspuns:

Doamne si eu cand credeam ca le-am vazut pe toate...mai fetito ce naiba ai? fata mea revino-ti? iti e rau cumva? doamne ce ai? cum sa iubesti la 10 ani.imi pare rau ca e un site public ca altfel iti ziceam cateva de ma tineai minte toata viata.nu tine la tine fetito.nu stiu, sunt fara cuvinte, iar tu Mihaela 999 ce sfaturi ii dai draga? pai aici suntem ca sa ne ajutam nu sa ne batem joc doar pentru o fundita. daca vrei fundite cumpara-ti cateva sau raspunde la intrebarea mea si ti-o dau eu, va bate-ti joc vb serios. e jalnic, penibil, patetic, groaznic, dar daca stau bine si ma gandesc nici tu nu esti mai departe de asta mica.hai pa

| Ea12345 a răspuns:

EU nu cred ca simte pentru tine ce simti tu pentru el.la 10 ani dragostea nu e ca cea de la 17.
Esti asa micuta, incat nici nu stiu ce sfat sa-ti dautongue De zis nu-o poti zc ca-l placi, e jenant...

| ßέßέ a răspuns:

10 ani? :o. Dupa intrebarea asta mi-am dat 2 palme sa imi revin numai din cauza ta laughing. Aveti probleme grave, generatia asta noua, pe bune. Nu ca as fi eu mai mare sau chestii de genu' [am aproape 18] da la 10 ani iti trebuie prieten eventual si sex? Of, unde o sa ajungem in ritmul asta? Si ne mai miram ca raman la 12 ani insarcinate. Am descoperit si cauza rolling eyes.

| iubi_duby75 a răspuns:

rolling on the floor)) acum ca m-am oprit din ras iti pot raspunde.
nu ai cum sa il iubesti la varsta tawinking. asta crezi u. dar este de fapt doar o pasiune trecatoare... o sa vz ca peste 2 luni o sa-mi dai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh...eu am multi colegi care ma plac. am tot 10 ani si ma plac 9 colegi si mie nu imi place nici unul si ma enerveaza cand ii aud cu frumoaso dragutzo si alte din astea! tu ai o problema grava cu baiatul ala daca il placi si el va pleca din clasa dar eu iti spun ca daca il placi cu adevarat spune-i si rogal sa nu plece(daca vrei poti sa il duci in vvreun loc mai pustiu din scoala si sa faci niste ochi de parca ti-ar veni sa plangi )rogal sa nu plece si spune-i ce simti pentru el! daca lucrurile merg bine il poti sauta sau imbratisahappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy:big grinbig grinbig grinbig grinbig grin