| antoniaelena a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Imi place de un baiat (varsta 15 ani, eu am 14), i-am spus ca il plac in vara din 2011, si l-am intrebat daca el ma place si a spus ca un pic(a rosit la fara si a zambit), si mi-a spus mai vedem. Dupa o saptamana il vad cu alta.Se uita la mine tot timpul.Acum 2 ani m-a invitat si la revelion de 2 ori, dar eu l-am refuzat, in vara spunandu-i de ce nu am mers si mi-am cerut scuze, spunandu-i ca la anul voi merge.(nu stam in acelasi oras). Am sperat ca anul acesta ma va invita.Si de Craciun la fel se uita la mine tot timpul. Ce credeti? Am gresit ca i-am spus ca il plac? Acum oare il mai interesez? CE SA FAC? eu il iubesc.Si oricum din clasa 9-a voi merge in orasul in care e si el, si ne vom putea vedea zilnic. CE CREDETI CA AR TREBUI SA FAC? Astept raspunsuri! :*

2 răspunsuri:
| Twii a răspuns:

Pai.nu e gresit ca i-ai spus ca-l placi, si daca tine la tine destul de mult poate sa astepte pana cand tu vei fi clasa a 9-a, mai ai doar 1 an, de fapt 1 semestru deci nu-i chiar asa mult si poate va ve-ti vedea si-n vara. As putea sa-ti dau mai muuuulte sfaturi dar nu aici,daca vrei lasa-mi id-ul tau si o sa vorbim acolo, cine stie, poate te pot ajuta happy!

| antoniaelena explică:

Mai astept raspunsuri :*