| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac plac un baiat in clasa cu mine si mi-e frica intr-un fel sa o spun.
Are prietena dar cred ca si el ma place fiindca e dragut cu mine, m-a intrebat daca il plac si i-am raspuns ca nu.
P. S. e nou in clasa, eu sunt mai timida, e verisorul unei fitoase din clasa
Cum pot sa il fac sa se atraga de bine cum ma pot comporta cu el?
E in clasa cu mine si mi-e frica sa fiu cu el si dupacea sa ma despart si sa nu mai fim prietei.

Răspuns Câştigător
| MonyMoniq a răspuns:

Poi,poti vorbi si uh my frumos cu el...fi mai atragatoare fata de el,vorbeste mai mult cu el si spune-i ce mai face etc, daca are mess, hi5 faceboook,contacteaza-l,vorbiti mai mult(cand te intalnesti cu el,spune-i un ceaw) in clasa mai du-te la el si intreaba-l si uh ceva, fa-ti de lucru, uitete la el din cand in cand si poate asa incepeti sa va vorbiti si poate poate! sperc ca te-am ajutat pa...(funda)

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are prietena cel mai bine e sa il lasi impace, poti avea o relatie amicala mai mult nu.

| Supps a răspuns:

Trebuia sa zici da cand te-a intrebat. Parerea mea.

| Frumushka a răspuns:

In legatura cu ultima problema...nue e neaparat sa nu mai fiti prieteni...eus inca prietena cu ex-iubitul meu

| ovidiu66 a răspuns:

Mie imi plc de o fata din scoala dar si ei ii place de mine dar nu vrea sa fim impreuna...de ce oare?