| Sisuu a întrebat:

Eu si prietenul meu "ne-am jucat" pot sa spun asa, adica ne-am frecat unul de altul, imbracati iar el si-a dat drumul. Iar acum ma dor sanii, e posibil sa fiu insarcinata? El spune ca nu pot fi, dar mie mi-e frica.cryingAjutati-ma cu un raspuns sad

Răspuns Câştigător
| Alina. a răspuns:

Daca erati imbracati amandoi, nu este posibil! Nu poti ramane insarcinata prin haine!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca erai imbracata, adica daca vulva ta nu era complet descoperita si penisul lui la fel, nu poti fi insarcinata. Presupun ca iti dai seama ca singurele haine care conteaza sunt cele care va acopereau direct organele genitale. Asadar, daca existau haine care acopereau organele genitale, nu esti insarcinata.

| Ana a răspuns:

Prin haine nu ai cum sa ramai insarcinata, ca sa ramai insarcinata trebuie in primul rand sa ai contact sexual.

| Mihaic93 a răspuns:

Pe scurt esti cam retardata mintala ca sa pui o asa intrebare, am auzit alte intrebari gen... dar asta a pus capat!

| mikaela25 a răspuns:

Nu acum sincer, nu va inteleg, am intalnit foarte multe intrebari de genul asta pe site, pai daca sunteti destul de maturi ca sa faceti sex, sau sa va jucati cum zici tu, atunci cred ca sunteti destul de maturi ca sa si stiti.Frate nu va inteleg aveti cumva 10 ani? aoleuu disper cand citesc aberatiile astea.crezi ca un copil se face asa usor fara ca macar sa ...intelegi u.

| Lexi a răspuns:

Haide mai!, iti bati joc, asa-i?

Răspuns utilizator avertizat
| matt25 a răspuns:

Mai copii... sincer asa, credeti ca spermatozoizii sunt telepatici, trec prin haine sau cum si dupa se materializeaza? :-) Stai calma... nu esti insarcinata.

| Missy_4676 a răspuns:

Daca erati imbracati, categoric nu.

| unikat a răspuns:

Asta e cea mai tare intrebare auzita! Ai azit de pic si pok desenele animate. ceva de genul esti si u cu prietenul taulaughing):rolling on the floor)
Ca sa fi u linistita nu ramai insarcinata! cel mult l-ai facut de cacao pe prietenul u laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil te dor sanii pentru ca se apropie menstruatia. In aceasta perioada sanii tai sunt incarcati hormonal. Dar cel mai bine ar fi sa consulti un doctor care ar putea sa te lamureasca in legatura cu aceasta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu!

scuza-ma, dar esti proasta daca nici macar atat lucru nu stii... bine ca stii sa "te joci si sa te freci "winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti insarcinata! Daca v-ati frecat energic si v-ati excitat indeajuns, ati stimulat fara sa stiti anumiti centri nervosi din hipotalamus, responsabili cu procreerea, indiferent daca a avut loc sau nu contactul propriu zis. Asta e! Pe viitor, te sfatuiesc ca in timp ce va frecati, sa rememorezi, de exemplu o partida de sah jucata de curand sau, mai simplu, dezleaga cuvinte incrucisate!