| eveliiina a întrebat:

eu si prietenul meu trebuie sa ne vedem la brsov saptamana viitoare dar s-a intamplat ceva si nu mai putem. In schimb ne-am hotarat sa facem ceva memorabil pe data aia. Aveti idei? ( tin sa mentionez ca nu ne-am vazut decat pe skype )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca o iubire intensa pe skype... Fara poezie si BMW, viata e pustiu!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vreti ceva memorabil, motiv pentru care ai intrat pe aceasta sectiune. Cum dragoste nu poate fi intre doua personae care inca nici nu s-au vazut, atunci nu va ramane decat a doua varianta: sa cumparati multe prezervative si cu siguranta ca va fi o zi memorabilia.

| Cristinel69 a răspuns:

Daca vreti ceva memorabil in Brasov, mergeti in urmatoarele locuri :
-Pe tampa [ pe jos sau cu telecabina ]
-Sub Tampa
-La Cetate
-Dupa ziduri
-Turnul Alb / Turnul Negru
-Pietrele lui Solomon
big grin

| camus999 a răspuns:

Ceva zici memorabil... zici? ^^ ehmm... depinde ce vreti mai exact adica vreti sa va distrati sau sa fie ceva mai romantic laughing)
in caz ca ati vrea sa va distrati ati putea sa mergeti intr-un bar/club si ca sa o faceti cat mai memorabila ati putea sa va imbatati impreuna laughing) nimic nu ii mai dragut decat un cuplu beat laughing) in schimb daca vreti sa fie ceva mai romantic... ii mai simplu ati putea sa iesiti intr-un parc sau intr-un loc mai izolat happy si ingredientul principal ar fi sarutul de "la revedere" laughing) :* nimic mai mult! laughing) avand in vedere ca ii prima intalnirebig grin