| Raulz a întrebat:

eu sunt Raul si incerc sa devin un maestru in pickup(sa agat fete), deja sunt cat de cat bun la asta dar vreau sa devin si mai bun.
Daca ati citit carti de seductie/sex/limbajul corpului/alpha male sau alte chestii si v-au ajutat enorm postati aici numele cartilor pentru a ne ajuta reciproc sa devenim mai buni in asta(daca puteti dati si o nota de la 1 la 10 la acele carti sa stiu ce sa citesc mai intai)Mersi. tongue

6 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce cocalar esti straight face

| JustMe8567 a răspuns:

laughinglaughing doamnelaughing hai nu ma agati si pe minesmug?

| Raulz explică:

Uite,nu vreau sa jignesc fetele intr-un fel sau alte chestii de genul si nu, nu sunt cocalar dar sa stii ca inainte eram baiat bun-the nice guy care se uita cum fetele erau luate de niste idioti/urati doar pentru ca aveau o atitudine de **** fata de ele mai pe romaneste. fetelor din ziua de astazi care au probleme cu parintii lor a.k.a pitzipoancele si fetele din club vor tipul de barbat care nu face absolut nimic din ce ce cere, sa se comporte urat cu ele ca si parintii lor...nu stau acum sa povestesc chestia asta pe larg deoarece este ''long story with no end''
Pe scurt,toti barbatii citesc carti de seductie in ziua de astazi sa tina pasul si sa devina cei mai buni...ce,nu stiai asta?happycredeai ca suntem ceva sclavi pe care ii poti alege, nu? chestia asta s-a schimbat acum de cand exista comunitatea de seductie.
Oricum eu nu sunt o persoana care sa ia chestiile personal...pur si simplu ma doare undeva de ce crede lumea de mine, sunt nebun! dar si sexy in acelasi timp

| Raulz explică:

A,si am uitat sa mai mentionez ceva,inainte sa devin ''nice guy'' eram chiar un tip natural pe care toate fetele il placeau,aveam incredere in orice faceam, eram cel mai amuzant, faceam sex de cel putin 2 ori pe saptamana dar eram si foarte rau (Badboy) pe care toata lumea vroiau sa il schimbe...profesorii,parintii,unii prieteni...iar din cauza ca eram facut ''prost,nesimtit,nici-o fata nu te va placea cu atitudinea aia,etc'' pana la urma au ajuns la mine chestiile astea si mi-am schimbat atitudinea devenind un ***happy noroc ca m-am schimbat cat de cat intr-un an jumate, realizand ca imi era foarte bine inainte si ca nu trebuie sa ascult nimic din ce spune fiecare.
Sfat:nu ascultati nimic din ce va spun altii, sunteti perfecti cum sunteti.lumea e doar geloasa ca nu este ca tine! sfatul asta vine de la cineva care a trebuit sa sufere putin pana l-a invatat

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru Raulz):

Aha,deci tie iti trebuie o curva pitipoanca din aia.Naspa atunci.Si nu toti barbatii citesc carti din alea, decat fraierii care nu se descurca.

| IonutzikaBaby a răspuns:

Ooooh Raul. Ador Numele Astaaaa! Arrrrrrrr... mi-ai facut pofta de niste actiuneeee :*:*:*:*>:X:X:X:X:X ooh iubireeee de unde esti? Poate ma agati si pe mineeeeee :X:X Luv Ya! Astept raspuns :Xsmug :*