| anonim_4396 a întrebat:

Buna,exista ceva alimente sau bautura sau ceva pastile imediate dupa actul sexual? Inafara de pastila de a doua zi.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti manca si bea tot ce iti doresti, nu exista nici o interdictie. Nu ai nevoie sa iei nici o pastila.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista: PREZERVATIVUL, care te fereste de o sarcina nedorita si de boli cu tarnsmitere sexuala. Doar ca trebuie pus pe penis, inainte sa incepeti sexul!
Prezervativul este cel mai complet protector, nu musca, nu doare, nu strange, nu mananca, in plus costa extrem de putin, conferind siguranta si protectie totala, asa ca, folositi-l cu incredere!

| corbulalbrosu a răspuns:

Alimente si bautura cate vrei, sau altfel spus ''fara numar, fara numar''. Si bineinteles chiar si pastile, cu efect energizant, multivitamine sau ''antigreata'', Dupa o partida de sex placut si reconfortant omul devine fericit si pe deplin satisfacut, astfel ca folosirea pastilei de a 2-a zi ar repezenta o adevarata blasfemie big grin Multa sanatate!