| Theo222 a întrebat:

Buna,
Exista un tip mai mare ca mine care se uita la mine cand ma vede, uneori imi zambeste, o data s-a prefacut ca ma sperie. Idee e ca noi nu vb, adica el uneori vb cu o prietena si sunt si eu prin prejma si atunci mai schimb 2-3 vorbe cu el. Zambeste cand glumesc, mi-a facut cu mana la un moment dat, se uita in ochii mei uneori foarte profund. Atunci cand statea de vb cu prietena mea am vazut ca se tot uita la fata mea, eu ma uitam in alta parte gen laughing
Oare ma place? El e genul prietenos si zambaret, un om amabil, insa ma tot gandesc ca are o varsta (nu va gabditi ca e vreun batran, e cu vreo 10 ani mai mare) si nu ar avea de ce sa se tot uite atat la mine si sa faca gluma aia cu speriatul daca i-as fi indiferenta. altii de seama lui m-ar ignora sau trata ca pe un copil intr-o discutie. cred eu.
toata treaba se intampla de o luna.
ce ma sfatuiti? Voi ce credeti? Ma place sau sa nu imi fac iluzii?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TanteMarianne a răspuns:

Poate ti se pare ca te admira.cred ca il admiri tu mai mult.
eu zic sa nu risti, vezi-ti de treaba si gasesteti un baiat de varsta ta.10 ani e mult, oricum ai lua.

| Lichan1 a răspuns:

Câți ani ai?

| Doremifa a răspuns:

Lasa timpul sa arate, nu neg, insa poate iti creezi prea multe iluzii, poate te considera simpatica ca pentru o sora sau prietena apropiata, nu numaidecat pentru relatii