| dalia2311 a întrebat:

Buna!
Fac videochat la un studio de 2 ani si merge cat de cat, dar problema este ca ei opresc 50% comision.
Am stat 2 ani la ei, dar acum as vrea sa ma retrag pe cont propriu si sa fac de acasa.
Problema este ca de acasa nu o sa pot obtine la fel de mult trafic. Ei folosesc un program pentru trafic si este destul de scump, nu mi-l pot permite acum. Acesta este programul: Chaturbate Top Bot - https://traffic-bots.com/ads-money/chaturbate-top-bot/
As vrea sa il cumpar in viitor, dar vreau sa va intreb, exista o versiune free pentru asta?
Am cautat pe internet o groaza si nu am gasit o versiune gratuita...
Daca ma poate ajuta cineva, as fi recunoscatoare!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar altceva mai bun decît videochat nu esti instare sa faci? Sa te angajezi undeva la o firmă serioasă, sa u e greu, e mai usor sa te vada toti goală nu?

| RAY a răspuns:

Poti intra pe yasmin de acasa

| AlinOff a răspuns:

Acel asa zis program de trafic este reclama platita pe google si alte motoare de cautare sau retele de socializare. Practic, vor apare anunturi cu tine pe internet, insa nu pe prima pagina, si de acolo vor intra persoane care cauta un model de videochat sau un film porno, ori chiar alte chestii banale care nu au legatura cu videochatul. Nu va redirectiona membrii in sine, ci practic iti va aduce oameni noi, care intra pentru prima oara pe site si tu trebuie sa i convertesti in membri. Cat despre de acasa sau de la studio, fa de acasa, si da o fuga si pe la anaf si verifica-ti contractul ala pe care l ai de 2 ani

| Andrei2805 a răspuns:

Ai link la vreun video? Da, exista o varianta. Cat costa pe programul lor?