| marinpop199033 a întrebat:

Fac videochat de acasa si am nevoie urgent de trafic pentru ca sunt pe ultima pagina!
Toate modelele, atat femei cat si barbati... au trafic, majoritatea lucreaza la studiouri si adminii de acolo au programe speciale de trafic premium, precum Chaturbate Top Bot.

Intrebarea mea este, are cineva un program de trafic gratuit? As vrea sa fac ceva trafic sa urc mai in fata...pentru ca merge destul de prost pe ultimele pagini!

Multumesc!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poti lasa un link cu tine =nu promovez spamul sau asa ceva, e treaba ta

| Violleta2022 a răspuns:

Pui anunt ca faci video chat gratuit si iti vine clientelea si asa urci in pagina.
Cat despre programe grati pentru trafic, ma indoiesc sa gasesti.

| alina2k18 a răspuns:

Zi-ne nickname si vine tot TPU acolo laughing

| marinpop199033 explică:

Multumesc pentru raspuns. dar nu pot sa ofer numele real aici...
Am gasit ceva gratuit pentru trafic pe chaturbate...dar merge doar cu 100. http://chaturbate.unuro.com/register_for_test.html

| marinpop199033 explică:

Chaturbate top bot se numeste programul. dar nu e gratis.