| Cuupcake a întrebat:

Buna fete si baieti(in special)!happy
Este adevarat ca dupa ce faci pentru prima oara dragoste cu iubitul tau, el o sa te iubeasca mai mult? Sau o sa fie la fel ca pana atunci?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să-l cunoști foarte bine, în caz contrar poți rămâne chiar cu buza umflată!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Va fi cam la fel

| antimulte a răspuns:

Lucrurile se vor mai schimba, dar nu in privinta asta. Uneori merge chiar pe dos decat te astepti tu. Alteori, nu e neaparat mai multa iubire cat faptul ca apreciaza ca faci asta cu el.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neaparat depinde de iubitwinking

| raluk27 a răspuns:

Depinde. Uneori chestia asta te apropie de celalalt, alteori face ca el sa nu mai fie la fel de interesat. Depinde de baiat si de sentimentele dintre voi. Tu stii cel mai bine daca merita increderea ta si crezi ca relatia e suficient de serioasa incat sa treci la nivelul urmator. Ai grija sa nu fie doar amagire. Multi baieti folosesc argumentul "o sa te iubesc mai mult" doar pentru a convinge fata.

| drhotzu a răspuns:

Mdaaaa...
nu prea, o sa te iubeasca la fel de mult ca inainte, sau poate o sa te iubeasca mai mult, sau poate mai putin.
nu ai de unde sa stii cum o sa se comporte un individ intr-o anumita situatie...

| KillSuckers a răspuns:

Salut.
Păi depinde. Dacă acel băiat te iubeşte întradevăr, relaţia voastră se va îmbunătăţii. Dar, depinde. Există şi cazuri mai urâte când el îşi doreşte doar o aventură de o noapte [Trist pentru acea fată sad]. Sper că am fost clarwinking