| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, cum e cand o faceti prima oara? ce trebuie stiut despre sex, spuneti-mi tot ce stiti, fara jeana si fara sa radeti de mine, multu:*

12 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca crezi ca esti pregatita si vrei sa fii relaxata protejeaza-te cu prezervativ si totul va fi frumos
succes

| Amelya02 a răspuns:

Ti-am trimis mesaj happy

| TRANSVERSAL a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa iubesti acea persoana si frumos este sa te iubeasca si el nu sa o faci si sa te raneasca iar apoi sa regreti cam toata viata si sa iti zici ca nu trebuia. iar daca va iubiti important ar fi sa aprecieze ca ai facut gestul asta ca pentru o fata e un pas important si ar trebui sa va cunoasteti indeajuns, depinde de fete si de baiatul cu care ti ai propus sa iti incepi viata sexuala, s0ar putea sa te doara si sa iti curga sange dar odata si odata tot vei fce pasul asta! nu te speria

| Hash001 a răspuns:

Fara prezervativ e cel mai bine, daca stie baiatul ce sa faca.

| georgegs a răspuns (pentru Hash001):

Iti plac copii mici?

| Hash001 a răspuns (pentru georgegs):

Intrebare speciala: cati ani ai? Crezi ca e prost ala sa ejaculeze? Si apropo, se scrie "copiii" in acel context.

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns (pentru georgegs):

Copiii*, oricum.

| Sara2 a răspuns (pentru Hash001):

Chiar daca nu ejaculeaza sa stii ca exista sanse sa ramana, de la lichidul care se scurge inainte de ejaculare

| georgegs a răspuns (pentru Hash001):

Am 19 ani laughing si stiu prosti happy care au 28 - 35 care fac prostiia astahappy

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

Poți să te informezi și tu, că e mai bine. Pe net scrie cam tot ce trebuie să știi despre asta, pe diverse site-uri. De ce trebuie să îți spunem chiar noi? Eu nu te înțeleg pe tine. Mai devreme ai pus întrebarea asta: Dacă la băiat e penis, la fată? Păi bine că știi ce e ăla penis, da' vagin nu și mai vrei și să... straight face

| weezybaby a răspuns:

Si eu sunt virgina. dar din cate stiu trebuie sa iubesti acea persoana sa fi ralaxata sa te protejezi si lasa totul de sine nu trebuie sa fie totu pus la punct lasa sa vina de la sine