| vio_1240 a întrebat:

Va rog sa nu radeti de mine...Eu trebuie sa merg la sala, sa fac aerobic, dar e prima oara si imi este foarte frica.Eu nu stiu ce presupune,, aerobicul". Si nici nu sunt prea mare...Am doar 13 ani. Puteti sa-mi spuneti, va rog, ce exercitii am sa fac si ce ar trebui sa-mi aduc?(apa, panofi etc)Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dragutzica_2613 a răspuns:

Aerobicul presupune gimnastica pe muzica! Deci,e foarte amuzant! O sa faci chestii amuzante si nemipomenite! O sa dansezi, practic vorbind! Gimnastica, fff amuzanta! Sper sa te distrezi! Funda?

2 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Nu pantofi si ghetute comode.Aerobica presupune saritul in sus si chestii din astea+elasticitatea! Apa nu se poate sa consumi in timpul aerobicii(ca si la oricare tip de sport!)
Eu la fel am practicat aerobica cind aveam 11-12 ani!

| Dannyellaa a răspuns:

Pai aerobicul este un fel de gimnastica...dar nu.ti trebuie sa.ti aduci mare lucru o sticla de apa si trebuie sa fi imbracata in colanti cu tricou alb. Funda? big grin