| yssuuu a întrebat:

happy
Fetele Help!sad
Am avut menstruatie pe 16 aprilie si m. a tinut cam 5 zile [ ceva normal ]
Apoi din nou pe 30 mai [ stiu ca este foarte neregulat ] Dar ce m. a speriat cel mai tare a fost ca am avut doar o zi si atunci ff putin straight face
Si de atunci nu mi. a mai venit deloc.big grin
Este vreo problema? Si daca da explicati putin big grinbig grin
Fundita!

Răspuns Câştigător
| katheerine a răspuns:

Draga Elly, nu intra in panica. In primul rand nu ai mentionat daca ai avut sau nu contact sexual neprotejat in ultimele saptamani. Daca nu atunci s-ar putea sa fie din cauza faptului ca menstruatia ta e neregulata si in principal a stresului.Ar trebui sa tii un calendar ca sa stii cam in ce data iti vine menstruatia, si astfel sa stii care este cel mai lung ciclu menstrual, ca sa nu iti mai faci probleme. Iar daca menstruatie intarzie totusi sa apara ar fi bine sa consulti un medic ginecolog. Nu e necesar sa fi insotita de un parinte, poti sa mergi si cu o prietena. Mult succes!happy

2 răspunsuri:
| Lexyfrumusik12 a răspuns:

NU! este absolut normat! www.noifetele.ro(citeste mai multe aici)