| carelululu a întrebat:

Buna fetele spuneti-mi cum va place cel mai mult sa arate un baiat freza ochi inaltime muschi barba fra barba buze si mai ales imbracaminte a si va place genu de simpatic care glumeste si vb cu toti sau e mai atragator frumuselul misterios care nu zice nimic

7 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai in primul si in primul rand trebuie sa stii limba ROMANA! si semne de punctuatie... si toate cele! inainte sa te gandesti la aspect trebuie sa te gandesti ce se intampla daca deschizi gura...

| Irinami21 a răspuns:

Freza... ochii imbracaminte si simtu umorului..adica nu conteaz acum arata... daca iti place, iti place si gata happy

| carelululu explică (pentru Irinami21):

Da dar m-am plictisit de raspunsuri din astea vreau sa mi se zica de aspectul fizic pentru ca prima data cand il vezi nul cunosti te iei doar dupa cum arata

| Medicinallx3 a răspuns:

Să ne placă aproximativ aceleaşi chestii, să ne simţim bine şi neapărat să fie glumeţ şi să aibă simţul umorului. big grin

| Constantin_Diana_1998 a răspuns:

Pai... nu stiu daca o sa il gasesc pe baiatu' perfect, dar totusi mi-ar placea sa aiba simtu' umorului dezvoltathappy