| anonim_4396 a întrebat:

Fetele vi s`a int sa va vina menstruatia in timp ce faceati dragoste cu iubitul?hee hee Cum v-ati simtit?laughing

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Explicatia este ca se declansase menstra inaintea actului si nu ai simtit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huh? no!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu cum te-ai simtit? nu cred ca are cum. era pentru prima oara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dar sti. am menstruatie ft neregulata si nu trebuie sa-mi vina atlaughing si nu stiu m-am speriat pic asa la inceputlaughing. nu am mai continuattongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am mai auzit :-| ciudat:-))