| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat in timp ce faceati "dragoste"? rolling on the floor)

3 răspunsuri:
| Iunona a răspuns:

S-a rupt scaunul pe care" stateam".

| anonima1995 a răspuns:

Dupa ce mi se laudase tot timpul cat e de bun la pat si ce performane are, preimul nostru contac sexual (eu nu eram virgina) a durat 2 min laughing Desigur, sincera sa fiu, am avut partea mea de vina... Il excitasem prea tare si aveam un joc al meu prin care il provocam...

| Evelinutza a răspuns:

La dezvirginare se aude ceva gen`besica`ma refer la fete, e normal si la prietenele mele li s-a intamplat.